Bachovy esence – „krizovky“

Aktuální doba je velmi náročná a nevíme, co se bude dít dále. Mnohdy prožíváme podobné stavy strachu nebo šoku jako bývá při nehodách. Pokud potřebujete překonat počáteční šok, nebo se ve stavech akutního strachu a stresu cítíte stále, tak jsou „krizovky“ vhodné právě pro vás.

Jestliže cítíte časté bušení srdce, máte nízký nebo naopak vysoký tlak, bolí vás žaludek, cítíte svírání na hrudníku vždy, když přicházejí ataky strachu. „Krizovky“ vám pomohou se uvolnit, získat nadhled. Odstranit pocity strachu, zmatenosti, zoufalství. Pomohou začít prakticky fungovat.

„Krizovky“ samozřejmě pomáhají i v případech, kdy jste se dostali do vážné situace (např. autonehoda, zranění nebo nemoc někoho blízkého, byli jste svědkem nebezpečné události,…), nebo se vám stala nějaká vážná ztráta, např. úmrtí v rodině.

Bachovy květové bio esence obsažené v elixíru PRVNÍ POMOC a jejich vliv na naše emoce:

  • Slivoň třešňová: při ztrátě sebekontroly, posiluje ovládání a bojuje proti „zmatkování“
  • Plamének plotní: uzemnění, návrat do přítomnosti, pomáhá i při mdlobách
  • Snědek chocholičnatý: pro vyrovnání se se šokem
  • Devaterník dvoubarvý: posiluje odvahu a duchapřítomnost
  • Chmerek roční: pro vyrovnanost, pro pohotové jednání a rozhodování
  • Netýkavka balzamína: při nervozitě, podrážděnosti a rozrušení dodává trpělivost a zklidňuje
  • Jabloň lesní: pomáhá pročistit myšlenky

Jak se „krizovky“ užívají?

4 kapky přidejte do nápoje nebo si připravte nápoj na celý den (do ½ litrové lahve nakapejte 12 kapek a během dne pijte. V akutních krizových stavech podle potřeby užívejte 4 kapky častěji. Délka užívání záleží na tom, jestli potřebujete překonat krátkodobý či chronický stav.

Mým posláním, je pomáhat lidem v náročných životních situacích. Díky mým dlouholetým zkušenostem v osobním poradenství se již mnoho lidí posunulo dál a oprostilo se od toho, co je tížilo. Učím lidi, jak získat sílu a motivaci, vyřešit své problémy, protože vím, jak na to. Baví mě stále hledat a vytvářet nové možnosti, jak úspěšně najít tu pravou cestu na jejich životním rozcestí.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.