Bachovy esence – pomoc proti únavě

Určitě jste již o Bachových esencích slyšeli. Mnohdy ale příchozí informace tolik nevnímáme, dokud nepřijde jejich čas.

Mnohdy neposloucháme naše tělo, které už křičí: „STOP – potřebuji odpočinek! Nech mě alespoň vydechnout“. Běžíme jako o závod a pak se divíme, když nás to dostihne. Vyčerpání, ztráta životní energie, síly, radosti a nízký/vysoký tlak, bolesti hlavy a břicha.

Obzvláště nyní, když čekáme na příchod jara jako na smilování a očekáváme, že nám dodá energii. ALE pozor na to! Mnohdy s ním přichází kvůli tomu, že jsme v zimě přepínali své síly a dostatečně neodpočívali, i velká únava. Poslouchejte svoje tělo. Až to bude možné, sedněte si na lavičku a nechte se prozářit paprsky prvního jarního sluníčka.

Do té doby ale nezapomínejte dostatečně spát, užívejte si delší tmu, která se pomalu krátí, a nechávejte si dobít ty pomyslné baterky.

BACHOVY ESENCE POMÁHAJÍ I PŘI PŘEKONÁNÍ ÚNAVY

VYROVNÁVAJÍ EMOCE, ALE I TĚLO

ZKLIDŇUJÍ, ALE I NABÍJÍ ZÁROVEŇ

Příběh Anežky

Anežka za mnou přišla, protože již nevěděla, jak dál. Cítila se unaveně, vyčerpaně. Stále se jí chtělo spát, nemohla se soustředit. Neměla chuť k jídlu nebo se naopak večer přejídala, nejčastěji sladkým. Začala mít nesnesitelné migrény.

Na můj dotaz, jak často odpočívá, kolik hodin spí, jen pokrčila rameny a vzdychla. Nemám příliš času odpočívat. Potřebuji chodit do práce. Doma mám dvě děti, a když přijdu domů, začíná mi další směna. Ze školky a školy mi často volají. Cítím se být vyčerpaná jen při pohledu na telefon, kdy vím, že zase budu muset jet z práce vyzvednout syna do školky. Jen co ho vyléčím doma z kašle, rýmy a dalšího, chytí to ve školce znovu. Kvůli tomu v práci nic nestíhám, snažím se vše dohánět doma po nocích.

Stojí to za to, když se nyní cítíš tolik vyčerpaná a nemůžeš dělat skoro nic z toho, co bys chtěla?

Ne, kolikrát se nemohu ani zvednout z postele. Nemůžu nic, cítím se úplně bezmocná. Vše, co jsem se snažila dohnat, nyní ztrácím.

Anežka pochopila, že tudy cesta prostě nevede. Že nestojí za to se úplně vyčerpat a potom nemoct dělat nic.

Bachovy esence jsme zaměřili na podporu těla i mysli, proti vyčerpání a na navrácení energie do života, ale rovněž na pochopení celé situace a zpracování nové zkušenosti, aby se situace již neopakovala.

 

Mým posláním, je pomáhat lidem v náročných životních situacích. Díky mým dlouholetým zkušenostem v osobním poradenství se již mnoho lidí posunulo dál a oprostilo se od toho, co je tížilo. Učím lidi, jak získat sílu a motivaci, vyřešit své problémy, protože vím, jak na to. Baví mě stále hledat a vytvářet nové možnosti, jak úspěšně najít tu pravou cestu na jejich životním rozcestí.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.