Bachovy esence – pomoc proti únavě

Určitě jste již o Bachových esencích slyšeli. Ale mnohdy informace tolik nevnímáme, dokud prostě nepřijde jejich čas.

Mnohdy neposloucháme naše tělo, které už křičí STOP, potřebují odpočinek. Nech mě alespoň vydechnout. Běžíme jako o závod a pak se divíme, když nás to dostihne. Vyčerpání, ztráta životní energie, síly, radosti a nízký/vysoký tlak, bolesti hlavy a břicha.

Obzvláště nyní, když čekáme na příchod jara jako na smilování a očekáváme, že nám dodá energii. ALE pozor na to, mnohdy s ním přichází díky tomu, že jsme v zimě přepínali své síly, dostatečně neodpočívali, i velká únava. Poslouchejte svoje tělo. a až to bude možné, sedněte si na lavičku a nechte se prozářit paprsky prvního jarního sluníčka.

Do té doby ale, nezapomínejte dostatečně spát, užívejte si delší tmu, která se pomalu krátí a nechte dobít ty pomyslné baterky.

 

BACHOVY ESENCE POMÁHAJÍ I PŘI PŘEKONÁNÍ ÚNAVY

VYROVNÁVAJÍ EMOCE, ALE I TĚLO

ZKLIDŇUJÍ, ALE I NABÍJÍ ZÁROVEŇ

Příběh Anežky

Anežka za mnou přišla, protože již nevěděla, jak dál. Cítila se unaveně, vyčerpaně. Stále se jí chtělo spát, nemohla se soustředit. Neměla chuť k jídlu nebo se naopak večer přejídala nejčastěji sladkým. Začala mít nesnesitelné migrény.

Na můj dotaz, jak často odpočívá, kolik hodin spí, jen pokrčila rameny a vzdychla. Nemám příliš času odpočívat. Potřebuji chodit do práce. Doma mám dvě děti a když přijdu domů, začíná mi další směna. Ze školky a školy mi často volají. Cítím se být vyčerpaná, jen jak se podívám na telefon, a vím, že zase budu muset jet z práce vyzvednout syna do školky. Jen co ho vyléčím doma z kašle, rýmy a dalšího, chytí to ve školce znovu. Díky tomu v práci nic nestíhám, snažím se to dohánět doma po nocích.

Stojí to za to, když se nyní cítíš tolik vyčerpaná a nemůžeš dělat skoro nic z toho, co bys chtěla?

Ne, kolikrát se nemohu ani zvednout  z postele. Nemůžu nic, cítím se úplně bezmocná. Vše, co jsem se snažila dohnat nyní ztrácím.

Anežka pochopila, že tudy cesta prostě nevede. Že nestojí za to se úplně vyčerpat a potom nemoci dělat nic.

Bachovy esence jsme zaměřili na podporu těla i mysli, proti vyčerpání a na navrácení energie do života, ale rovněž na pochopení celé situace a zpracování nové zkušenosti, aby se situace již neopakovala.

 

Mým posláním, je pomáhat lidem v náročných životních situacích. Díky mým dlouholetým zkušenostem v osobním poradenství se již mnoho lidí posunulo dál a oprostilo se od toho, co je tížilo. Učím lidi, jak získat sílu a motivaci, vyřešit své problémy, protože vím, jak na to. Baví mě stále hledat a vytvářet nové možnosti, jak úspěšně najít tu pravou cestu na jejich životním rozcestí.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.