Bachovy esence – soustředění

Bachovy esence pomáhají nejen na cestě od stresu, strachu a zpracování náročných životních událostí, ale jsou tu pro nás i ve chvílích, kdy se potřebujeme soustředit na učení, na přednášení nebo třeba před důležitou schůzkou, např. na přijímacím pohovoru nebo na schůzce týkající se finančních nebo zdravotních záležitostí. Mnohdy nám důležitost setkání nebo události bere energii a přichází rozrušení, stres a vnímání bývá mnohdy pociťováno jako lehce zakryté závojem.

Často ke mně přichází právě studenti/ky nebo ti, kteří jdou na důležitý pracovní pohovor a nebo je čeká první prezentace před větším publikem. Cítí nervozitu, bušení srdce, nepříjemné pocity v oblasti žaludku, potí se jim ruce jen si na pohovor vzpomenou.

U Bachových esencí je úžasné, jak rychle zabírají. Pomáhají dodat nadhled, otevřenou mysl, podporují komunikaci, ale také sebevědomí, které napomáhá srozumitelnému projevu a zároveň přirozenému vyjadřování skrze neverbální komunikaci.

Nebo když přichází zkoušky a studenti se potřebují za krátkou dobu naučit co nejvíce a zároveň si danou látku vybavit. Často u učení sedí až do noci a následný den se cítí tak unaveni, že se nejsou schopni soustředit.

I v těchto situacích, kdy je třeba se soustředit, dát si čas, ale i odpočinek mezi učením, relaxaci, mít dostatečný pitný a stravovací režim, bývají Bachovy kapky dobrým doplňkem, který pomůže zvládnout i pocity typu „Já to nezvládnu“, „To se nikdy nemůžu naučit“. Podpoří soustředění a chuť vydržet, vytrvat – a to přeci stojí za to.

Mým posláním, je pomáhat lidem v náročných životních situacích. Díky mým dlouholetým zkušenostem v osobním poradenství se již mnoho lidí posunulo dál a oprostilo se od toho, co je tížilo. Učím lidi, jak získat sílu a motivaci, vyřešit své problémy, protože vím, jak na to. Baví mě stále hledat a vytvářet nové možnosti, jak úspěšně najít tu pravou cestu na jejich životním rozcestí.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.