O Lence

Výklad karet, poselství, terapie, RA-SHEEBA

umí nahlédnout do životních cest a situací, která vás čekají, pokud se sami nerozhodnete je změnit. Mystická poutnice skrze časoprostor, naslouchající luně a poselstvím, které k ní pro vás přicházejí. Žena oplývající mnoha dary, kterými vás dokáže podpořit na cestě vaším životem.

 

Moje služby

Konzultace a terapie

Za pomocí karet nebo konzultace dojdeme k nalezení příčiny problému a různými technikami pak ji pak léčíme. Ke každému volím individuální přístup, protože každému vyhovuje něco jiného. Nechávám se vést intuicí, kartami nebo kyvadlem. Prostředky, které používám jsou meditace, krystaly, Bachovy květové esence, zvířecí esence, případně přípravky Energy.

Výklad karet

Pomocí karet Vám pomohu najít možnosti řešení složitějších situací, ve kterých se na ně nezvládáte podívat z nadhledu, které se týkají lásky, rodiny, zdraví, práce a kariérního růstu, peněz a majetku, osobního růstu atd.

Meditace pro realizaci vysněného života

Vím, jak můžete dosáhnout toho, po čem vaše srdce touží. Díky tomu, že najdete spojení sami se sebou, se svým srdcem. Také jak se vypořádat se strachem, nízkým sebevědomím a dalšími omezeními, abyste svůj život mohli žít naplno! Představím vám mé meditace, provedu vás jimi a vy najdete odvahu realizovat vaše vysněná přání.

 

  • Poselství karet pro všechny jednotlivé měsíce roku 2019 pro vaše znamení/pro všechny znamení.

  • Poselství karet pro všechny úplňky a novoluní roku 2019 pro vaše znamení/pro všechny znamení.

  • Téma roku 2019 pro vaše znamení/pro všechny znamení.

  • Na co se zaměřit v roce 2019 pro vaše znamení/pro všechny znamení.

  • Na co se můžete těšit v roce 2019 pro vaše znamení/pro všechny znamení.

  • Vliv Měsíce a jeho proměn a rituály k úplňkům a novoluním.

  • Obrázek s poselstvím pro rok 2019 a obrázek s poselstvím pro vaše znamení.

  • Mantra pro rok 2019 pro každé znamení

     

Můj příběh

 

 

Díky tomu, že umím naslouchat své pravé podstatě, svému srdci a jednat v souladu s ním, žiji šťastnější a  opravdovější život. Za pomoci převážně tarotu, konzultací, meditací a terapií pomáhám dál ostatním lidem, aby také mohli žít lepší, plnohodnotnější život.

Dnes žiju svůj OPRAVDOVÝ život.
Hledám ve svém srdci to, co je “to moje”.
Ať je to v různých oblastech nebo když zrovna řeším něco konkrétního. A pak následuji své srdce a jeho pocity. 
Žiju v souladu s tím, co cítím.
 Můj život se změnil, zase mě začal ”bavit” a já  jsem nadšená, kolik se nabízí  možností.
 ALE... nebylo to tak vždy. Žila jsem nudný, konzumní život, ve kterém byly jen samé povinnosti, aspoň tak mi to připadalo.
Pomalu jsem si začala uvědomovat, zda takový život má vůbec smysl. Neustálý koloběh do práce, domů, do práce, domů. Občas přišel nějaký podnět, co mě na chvilenku dobil, ale...ve  finále  strašný stereotyp. A tak se mi  začala vytrácet i má životní energie.
Ráno jsem vstávala vyčerpaná, jak kdybych celou noc propařila. V práci odbouchat hodiny a hurá domů. Ale když jsem přišla domů a chtěla něco podniknout,  moje tělo už toužilo jen po odpočinku. Celý můj život byl "zešedlý" a já se cítila naprosto vyšťavená. Jako troska.

 A pak v mém životě nastalo několik zlomů, které to vše změnily.
 
Kamarádka mi přinesla dárek k narozeninám, knížku od Doreen Virtue,  Léčení s anděly. Nasměrovalo mě to na cestu seberozvoje. Přečetla jsem spoustu knih s různými tématy a neustále jsem objevovala něco nového.

Přestávala jsem svět vidět jen černobíle, i když…. Úplně ONO to furt ještě nebylo. Ale určitě mi to dalo chuť do dalšího života.

Elán a nadšení.  SUPER!  Není to tu tak šedé a nudné.  

Je tolik možností!!!

Začala jsem si rozšiřovat obzory.  Oprášila jsem svůj Osho Zen tarot, který jsem dostala v 18-ti letech a zase na sobě začala trénovat výklad karet. Pomocí karet jsem hledala cestu  ke svému "šťastnějšímu" životu. Tyto karty jsou úplně skvělé na to, aby nám pomohli si srovnat, co se v nás nyní odehrává a jak z toho vykročit. Mimo jiné Osho a další jeho díla mě hodně inspirovala na mé cestě, proto se zde budete setkávat s obrázky jeho karet či dalšími odkazy na něj.

Začala jsem na sobě aktivně pracovat. Navštívila jsem spoustu přednášek, seminářů, terapií, regresí, konstelací atd. Začala cvičit jógu a také meditovat. Objevila jsem v sobě spousty bloků, které jsem řešila. Ovšem výsledky nebyly bohužel hned takové, jaké jsem očekávala.  

Ale do meditací  jsem se hned zamilovala.
Pomohly mi ke zklidnění v náročném období. Naučila jsem se vypínat na své okolí a naslouchat "tomu uvnitř".  Zjistila jsem, že je pro mne lepší meditovat než obcházet všechny možné terapie a poslouchat tisíc názorů a pak se v tom všem ztratit.

Tím netvrdím, že jít na terapii nebo seminář je špatně, ale vybírat! Nelétat od jednoho k druhému, ale procítit si, co je pro mne to pravé . 

A čím více jsem se nořila do sebe,  tím více se začal ozývat z počátku tichý hlásek, který postupně zesiloval.

"UDĚLEJ TO! JDI DO TOHO!!!"
Poslechla jsem a splnila si svůj sen.
Otevřela jsem si prodejnu s květinami a ezoterikou.
Tím jsem si splnila své velké přání, které s sebou nosím už od svých dětských let. I když jsem prodejnu po nějaké době zavřela, toto období mi dalo neskutečně mnoho!!!! Vím že to bylo správné rozhodnutí a jsem neskonale vděčná, že jsem si touto cestou mohla projít. Nyní květiny i služby jako výklad karet, ... nabízím  přes webové stránky. Baví mě to  a posouvá  v životě dál.

Další ze zásadních věcí v mém životě byla  kniha s názvem TAJEMSTVÍ PŘITAŽLIVOSTI SRDCE. 

Byla to taková moje osobní "bible".  Kompletně mi tato kniha změnila vztah k životu.

Poslouchat své srdce a tím žít naplněný život. ANO!!! TO JE ONO!!!
 Každý má svou jedinečnou cestu a může ji najít JEN SÁM V SOBĚ!:)    
A poslední věc, která mi v poslední době převrátila život vzhůru nohama jsou meditace, které jsem vytvořila - MEDITACE PRO REALIZACI VYSNĚNÉHO ŽIVOTA. 

Na začátku to byly meditace pro mne. Tyto meditace ke mně přišly ve chvíli, kdy jsem hledala cestu ze složité životní situace, která mi ubližovala. Meditace mi pomohly vyřešit celou situaci!! Jsem za ně neskutečně vděčná!
A protože jsem viděla úžasné výsledky na sobě -vyřešení složité situace, splnění mého starého snu, nasměrování v životě i nová volba mé obživy, která mne   naplňuje. Dělám to, co mne baví! A proto jsem se rozhodla předávat je dál.
 

Návštěva Avalonu byla kdysi jen mým bájným přáním. Tenhle rok jsem si ho splnila! 
 

 A od té doby už je to hlavně o praxi. Čím víc naslouchám svému srdci a jdu si za tím, tím šťastnější život žiju. A když neposlouchám, tak mi život hází klacky pod nohy než  se zase vrátím k tomu, co vím, že je pro mě to NEJ!