Bylinky léčí – bílá šalvěj

Bílá šalvěj nám pomáhá očistit sebe i prostor před negativní energií.

Negativní energie se mohou vyskytovat všude kolem nás. A právě nyní v období strachu, stresu, nemoci jsou silné. Můžeme si je také donést z míst, která jsou tímto nabitá.

Bílá šalvěj je silná očistná bylina. Využívá se často při vykuřování, kdy svým kouřem dokáže očistit právě od negativních energií, nemoci. Pokud chcete očistit sebe nebo svůj domov, stačí zapálit smotek usušených bylin, sfouknout ho a nechat doutnat a následně ho položit na nehořlavý povrch. Můžete si stoupnout nad dým a zaměřit svou pozornost na to, co z vás odchází a co vytváří prostor pro přijetí všeho pozitivního.

Stejně tak můžete se šalvějí projít v domě/bytě všechny místnosti a vykouřit je, abyste je od všeho očistili a následně je důležité pořádně vyvětrat.

Upozornění!

Bílá šalvěj je velmi silná a může vytvářet hodně bílého dýmu. Pozor – pro těhotné NEPOUŽÍVAT!

Šalvěj můžete používat i do koupele. Vytvoříte si odvar z bylinky tak, že ji vylouhujete po dobu15 minut a ten můžete přilít do koupele. Můžete přidat i sůl, která také úžasně podpoří očistu a odvedení negativních energií.

Mým posláním, je pomáhat lidem v náročných životních situacích. Díky mým dlouholetým zkušenostem v osobním poradenství se již mnoho lidí posunulo dál a oprostilo se od toho, co je tížilo. Učím lidi, jak získat sílu a motivaci, vyřešit své problémy, protože vím, jak na to. Baví mě stále hledat a vytvářet nové možnosti, jak úspěšně najít tu pravou cestu na jejich životním rozcestí.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.