Bylinky léčí – bílá šalvěj

Bílá šalvěj nám pomáhá očistit sebe i prostor před negativní energií.

Negativní energie se mohou vyskytovat všude kolem nás. A právě nyní v období strachu, stresu, nemoci je silná. Můžeme si jí také donést právě z míst, které jsou tímto nabité.

Bílá šalvěj je silná očistná bylina. Využívá se často při vykuřování, kdy svým kouřem dokáže očistit právě od negativních energií, nemoci. Pokud chcete očistit sebe nebo svůj domov, stačí zapálit smotek usušených bylin a sfouknout. Nechte doutnat a položte jí na nehořlavý povrch. Můžete si stoupnout na ní a zaměřit svou pozornost na to, co z vás odchází a dělá prostor pro přijetí všeho pozitivního.

Stejně tak můžete se šalvějí projít v domě/bytě všechny místnosti a vykouřit jí, abyste očistili od všeho a následně pořádně vyvětrat.

Upozornění!

Bílá šalvěj je velmi silná a může vytvářet hodně bílého dýmu. Pozor pro těhotné NEPOUŽÍVAT.

Šalvěj můžete používat i do koupele, kdy si vytvoříte odvar z bylin, vylouhujete 15 minut a můžete si jej přilít do koupele. Můžete přidat i sůl, která také úžasně podpoří očistu a odvedení negativních energií.

Mým posláním, je pomáhat lidem v náročných životních situacích. Díky mým dlouholetým zkušenostem v osobním poradenství se již mnoho lidí posunulo dál a oprostilo se od toho, co je tížilo. Učím lidi, jak získat sílu a motivaci, vyřešit své problémy, protože vím, jak na to. Baví mě stále hledat a vytvářet nové možnosti, jak úspěšně najít tu pravou cestu na jejich životním rozcestí.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.