Co pro mne znamená rituální tetování

Rozhodnutí se pro tetování a volba symbolu, který vás bude provázet životem, není jen tak.

Opravdu nejsem typ, který by chtěl mít na těle něco, co se mu za týden nebude líbit a zároveň nebude mít hlubší smysl. Tetování není jako nový účes nebo barva vlasů, kterou můžete kdykoliv změnit, když zrovna potřebujete změnu v životě, a to třeba i v rámci vyrovnání se se změnou nebo ztrátou. Tuto cestu my ženy, přiznejme si to upřímně, volíme často.

Symbol, který si necháte vytetovat, je něco, čemu věříte a víte, že to je to ono. Má hodnoty, které jsou pro vás důležité, a zároveň je ve vašem životě chcete podpořit a zviditelnit.

Tetování může být i symbolem ochrany, udržení vnitřní energie a nastavení. Je to právě na vaší volbě, čím vás tento symbol obohatí, čemu dáte pozornost a energii ve svém životě. Dovolte si dát čas na to, aby k vám symbol přišel. Pokud váháte, dejte si času, kolik potřebujete.

Tetování je velmi intimní záležitost a je důležité propojení s člověkem, který vás bude tetovat.

Není nad to mít svou osobní tatérku – a tu já mám a jsem za ni hluboce vděčná. Je jí úžasná Michaela Vlastníková, které si nesmírně vážím.

Tatér se dotýká vaší kůže, napojuje se na vás a společně tvoříte „vaši budoucnost“. Vyberte si člověka, ke kterému cítíte důvěru, a zároveň víte, že je vědomý.

Rituál začíná vzájemným napojením. Každý vpich do svého těla vnímám jako hluboké požehnání, kdy se nacítím sama na sebe, na to nové, co přichází do mého života, a zároveň potichu nebo nahlas říkám, co symbolizuje a také, co má přinést. To samé opakuje i tatérka.

Jak se jehla dotýká kůže, je to jako opravdu silné požehnání, uvědomování toho, co přichází. Je to propojování dvou vědomí a rovněž energetického napojení na vyšší energii. Symbolika a veškeré hodnoty přichází právě skrze ten hluboký vjem, dovnitř do kůže, dovnitř nás až k samotnému srdci. S každým vpichem přichází záměr, láskyplné požehnání životní cesty, transformace a změny. S každým vpichem přichází propojení dvou srdcí a vnímání toho, kdo dostává požehnání s tím, kdo je v tom okamžiku průvodcem na jeho cestě. Důležité je si uvědomit, proč si přeji, aby byl tento symbol v mém životě, co pro mě znamená, a dovolit si opravdu vnímat každý jednotlivý dotek. Uvědomovat si, co přináší do mého života. Může to být jedna jediná konkrétní věc anebo může zobrazit právě tu cestu, jaká má být, jak se chci cítit. Co chci na svém životě změnit, co chci, aby mi šlo lépe. Jakou hodnotu mi do života přináší.

🐉Děkuji ti Michaelo za tvé již několikáté požehnání na mé cestě životem.🐉

Mým posláním, je pomáhat lidem v náročných životních situacích. Díky mým dlouholetým zkušenostem v osobním poradenství se již mnoho lidí posunulo dál a oprostilo se od toho, co je tížilo. Učím lidi, jak získat sílu a motivaci, vyřešit své problémy, protože vím, jak na to. Baví mě stále hledat a vytvářet nové možnosti, jak úspěšně najít tu pravou cestu na jejich životním rozcestí.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.