Ecstatic club – krásné ženské podporující vztahy

„Vztahy s ostatními ženami jsou absolutním základem toho, o co se jako ženy můžeme opřít.

Dobré podpůrné vztahy mezi ženami jsou nutné pro zdravé fungování celé společnosti

Chceš ve svém životě zažívat

LÁSKYPLNÉ VZTAHY SE ŽENAMI?

Chceš cítit více RADOSTI A NAPLNĚNÍ?

Chceš zažít sílu PODPORUJÍCÍHO ŽENSKÉHO KRUHU?

Respekt, láska, inspirace, důvěra, souznění, podpora. Přeješ si i Ty zažívat krásnější, jednodušší a plnější vztahy s blízkými ženami?

Vydej se s námi na společnou cestu a vpusť do svého života krásné, plné, harmonické, bezpečné, otevřené a láskyplné vztahy se ženami.

Ale pokud chceš být již v komunitě a tvořit aktivně své vztahy, budovat vztahy nové, poznávat tu rozmanitost a ženskou inspiraci, můžeš se přidat do ECSTATIC CLUBU

kde dostaneš pravidelná  MĚSÍČNÍ porci online inspirace, ženské podpory a sdílení.

Hledáš bezpečný prostor, ve kterém můžeš být sama sebou?
Cítíš se osaměle a máš pocit, že Ti nikdo nerozumí?
Toužíš po laskavém souznění?

Ecstatic Club je místo pro ženy, které se rozhodly probudit svůj vnitřní potenciál.

Je to prostor, kde se můžeme vzdělávat, inspirovat, probudit svoji duši, najít životní balanc, budovat láskyplné vztahy a spolehnout se na oporu dalších žen.

Každý měsíc na Tebe čeká velká porce podpory, inspirace a motivace, díky které pocítíš skutečnou, trvalou změnu ve svém životě.

  • Každý měsíc jedno téma, ve kterém půjdeme do hloubky.
  • Každý měsíc několik praktických cvičení, kterém nám pomohou vybudovat si nové návyky a myšlení.
  • Každý měsíc článek nebo rozhovor se zajímavým hostem, odborníkem na dané téma.
  • Každý měsíc webinářová poradna s Lilií Khousnoutdinovou.
  • Každý den FB podpora našich patronek, jejich výzvy a společné sdílení.

 

Ty jsi ta, která tvoří a miluje…

Všechny to známe. Všechny jsme někdy na své cestě zabloudily nebo se i zastavily, sedly si na křižovatku a už neměly sílu ani chuť se zas a znovu rozhodovat, kam dál, jak dál. Co hledat? Co probouzet?

Je načase najít odpovědi na své otázky. Je načase začít naslouchat svému vnitřnímu hlasu a najít v sobě klíč ke dveřím svého ženského laskavého srdce.

Protože Ty můžeš! Ty jsi tvořitelkou radosti a naplnění ve svém životě. Je načase přijmout otevřenou bezpečnou náruč našeho podporujícího ženského prostoru.

Nebuď na vše sama!

Pokud chceme ve svém životě pocítit změnu, musíme začít myslet jinak. Konat jinak. Dovolit si nebýt sama. Probudit v sobě vášeň. Že to nejde? Ale jde. Pomalými krůčky tam dojdeme společně. Čeká Tě každodenní podporaspolupráce, laskavost, spolutvoření a radost. 

SPOLEČNĚ NAJDEME CESTU!

Podpora zkušených žen

Do Ecstatic Clubu jsem přizvala své kamarádky, spolutvořitelky, kněžky. Patronky, které se mnou prošly kus cesty, a které věřím můžou podpořit i Tebe. Budou zde pro Tebe v naší uzavřené FB skupině. Kromě patronek se v klubu objeví i mé kolegyně lektorky a každý měsíc se můžeš na skvělé rozhovory s nimi.

Mým posláním, je pomáhat lidem v náročných životních situacích. Díky mým dlouholetým zkušenostem v osobním poradenství se již mnoho lidí posunulo dál a oprostilo se od toho, co je tížilo. Učím lidi, jak získat sílu a motivaci, vyřešit své problémy, protože vím, jak na to. Baví mě stále hledat a vytvářet nové možnosti, jak úspěšně najít tu pravou cestu na jejich životním rozcestí.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.