Energetická masáž vlasů

Procházíte náročným obdobím a máte pocit, že vám z toho snad doslova praskne hlava? Máte všeho dost a nevíte, jak z toho pocitu i prožitku rychle ven?

V našich životech nastane mnohdy období, kdy nával povinností a příležitostí je tak obrovský, že máme pocit, že se musíme snad rozčtvrtit, abychom všechno stihli. A když je toho neustále víc a víc a často se vše opakuje, pak důsledkem bývají migrény a bolesti břicha.

Jak z toho rychle – hned teď – ven?

UDĚLEJTE SI ENERGETICKOU MASÁŽ VLASŮ

sama sobě nebo s někým navzájem 😉


Gumičky a sponky dolů z vlasů a začínáme…

Začněte u hlavy. Roztáhněte prsty, jako byste objímala míč, a pevnými tlaky kružte po hlavě, nevynechejte žádné místo. Užívejte si tu péči a čas, který si dopřáváte sama pro sebe. Postupně změňte pohyb, jako byste vytahovala problémy z hlavy, a zaměřte svou pozornost na to, že je opravdu taháte ven. Udělejte z prstů špetky a vytahujte všechny ty vaše musím, měla bych, ještě tohle a nemám uklizeno, děti potřebují… Postupně se zaměřte na vlasy a směrem od hlavy dolů ke konečkům vytahujte všechna trápení a tíhu, která vás unavuje. Dělejte pohyby rychle nebo pomalu, jak vám to samotným vyhovuje. Na závěr můžete zakývat hlavou a procítit tu její volnost a lehkost.

Masáž lze dělat i s dětmi a je to vážně super. I když po tom třeba vypadáte takhle :-)))))))

Mým posláním, je pomáhat lidem v náročných životních situacích. Díky mým dlouholetým zkušenostem v osobním poradenství se již mnoho lidí posunulo dál a oprostilo se od toho, co je tížilo. Učím lidi, jak získat sílu a motivaci, vyřešit své problémy, protože vím, jak na to. Baví mě stále hledat a vytvářet nové možnosti, jak úspěšně najít tu pravou cestu na jejich životním rozcestí.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.