Jsem žena jsem bohyně a jak to bylo dál?

Stále ještě mám neskutečnou vnitřní radost, že jsem se mohla účastnit křtu knihy „Jsem žena jsem bohyně“, charitativního, ale i osvětového projektu, který žije dál. Není to tak, jak to u mnoho projektů bývá, že zazáří a zmizí. A to, co se mi líbí nejvíce, je, že nekončí, ale pokračuje dál. Pokračování projektu s názvem „Jsem žena, jsem Evropa“ nám ukáže inspirativní nejen evropské, ale především české ženy.

Lili si velice vážím, její činnost sleduji již mnoho let a nyní už více než 6 let spolupracujeme v rámci projektů – Cesta extáze, Kněžka Bohyně, a lektorujeme na transformačních seminářích pro ženy zaměřených na rituály a propojení s živly v našem životě.

Lilia je pro mě inspirativní žena, která dokáže propojovat světy tradiční mystické hluboké moudrosti s nynějším světem. Přináší dar prozření, uvědomění a zároveň nám dává možnost vidět sebe sama v pravém světle. My ženy se samy často shazujeme a neumíme přijímat ocenění za to, co umíme, co tvoříme, čím obohacujeme, jak pečujeme a co dáváme světu. Ona je jednou z těch, která pomůže ženám postavit se do jejich vnitřní síly a ženskosti. A zároveň se uvidět a cítit a používat své dary, které každá máme. Nebojí se posvítit do míst, která považujeme za svou „temnou nebo tmavou stránku“, a my pak zjistíme, že mnohdy to, za co se nejvíce odsuzujeme, je úplně běžné a ženské. Protože pro společnost je top být stále v mužské energii s mužským pohledem na svět. I tyto mýty ve společnosti boří se svou jemností, lehkostí a ženskou energií. Ukazuje na život ženy ve všech jeho esencích a v těch nejdrobnější nuancích a vyzdvihuje podstatná témata, která bývají tak často tabu, nebo je určitým způsobem přístup společnosti k nim pokroucený jako např. porody, role ženy, tělo, ženské společenství, rituály,… a mnohé a mnohé další.

Lilia díky svým znalostem a dovednostem dokázala propojit historii se současnou dobou. Poukázat na archetypy, které v sobě každá žena máme, a to nejen v rámci cyklu a v rámci celého života, ale i v určitých chvílích a situacích. Třeba, když jsme s dětmi, můžeme v sobě pocítit silně archetyp Živy – matky, ale zároveň Zory, která se učí novým věcem, a je otevřená hrám a dovádění. A ve chvílích, kdy víme, že se hry proměňují v něco, co se může stát nebezpečným, může přijít Morana a říci dost. V práci naši roli můžeme pojímat zcela jinak než to, jak se cítíme v partnerském vztahu. Určité situace také řešíme jinak dle našich zkušeností, které nás vedou určitým směrem.

A za mě prostě DOPORUČUJI

Knihu jsem přečetla jedním dechem a uvědomila si tolik spojitostí, všechno do sebe tak krásně zapadlo – jako puzzle.

Koupí knihy a kalendáře podpoříte tyto nadace 😉

Část výtěžku z prodeje kalendáře bude věnována na charitativní účely a to konkrétně těmto nadacím:
Nadační fond Be Charity Barbory Nesvadbové
Nadace Krása pomoci Tatiany Gregor Brzobohaté
Nadační fond AutTalk Kateřiny Sokolové

https://www.ecstatictravel.com/cd-a-knihy/jsem-zena–jsem-bohyne/

https://www.ecstatictravel.com/cd-a-knihy/kalendar-2021-jsem-zena–jsem-evropa/


více o projektu Jsem žena, jsem bohyně najdete zde : https://silazenskeenergie.cz/jsem-zena-jsem-bohyne/

Ráda bych vám také doporučila články a videa o Bohyních, která můžete zhlédnout tady: https://www.knezkabohyne.cz/jsem-zena-jsem-bohyne/

Nádherné tašky, trička a knihu, jejichž koupí podpoříte nadace, které pracují se ženami, naleznete zde: https://www.ecstatictravel.com/-jsembohyne/

Mým posláním, je pomáhat lidem v náročných životních situacích. Díky mým dlouholetým zkušenostem v osobním poradenství se již mnoho lidí posunulo dál a oprostilo se od toho, co je tížilo. Učím lidi, jak získat sílu a motivaci, vyřešit své problémy, protože vím, jak na to. Baví mě stále hledat a vytvářet nové možnosti, jak úspěšně najít tu pravou cestu na jejich životním rozcestí.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.