Jsem žena jsem bohyně

Možná jste již slyšely o novém sebemotivačním deníku od Patricie Fuxové, zpěvačky kapely Vesna. 

„Tenhle diář je tak univerzální, že ho můžeš použít v kterémkoli roce,“ napsala v úvodu deníku iniciátorka projektu Patricie Fuxová s poznámkou, že je diář doplněn třeba o recepty, tipy na bylinky či návody na to, jak si ženy mohou samy vytvořit něco vlastního a udělat si (a nejen sobě) radost. Sebemotivační deník je také protkán citáty známých českých žen spolu s fotografiemi od módní fotografky Ivy Morwen.

Za tímto deníkem se, ale skrývá mnohem víc a to projekt Jsem žena, jsem bohyně, který Patricie založila společně s Liliou Khousnoutdinovou.

Projekt Jsem žena #jsembohyne má za cíl jediné. Pomoci ženám v nouzi a zároveň se navzájem podpořit. Sdílením ženských příběhů a autentickým životním stylem.

 

   „Ve spolupráci s dívčí kapelou Vesna, mediálním serverem Flowee a expertkou na tematiku bohyní Liliou Khousnoutdinovou jsme si dali za cíl pomáhat dívkám a ženám, které se během své cesty octly v různě obtížných životních situacích. Část výtěžku triček, diáře a plakátů je věnován na charitativní účely na podporu rovnou třech nadací: Nadaci Veroniky Kašákové, Porodní domy Apodac a Klub svobodných matek. V rámci křtu projektu Jsem žena #jsembohyne budou vydraženy originály plakátů podepsaných známými osobnostmi.“ sděluje Patricie. Více o projektu můžete najít zde : https://www.jsemzenajsembohyne.cz

Ráda bych vám také doporučila články o Bohyních, pokud vás toto téma zajímá :  https://www.flowee.cz/bohyne, najdete tam i jiné články a rozhovory se známými osobnostmi, které projekt jsem žena, jsme bohyně podpořili jako je např. Ester Geislerová, Mahulena Bočanová, Klára Issová a mnohé další, o jejich životě a životní filosofii. Dále i videa o Bohyních, která můžete shlédnout tady : https://www.knezkabohyne.cz/jsem-zena-jsem-bohyne/

Jsme velmi rády, že jsme se mohly zúčastnit charitativní akce, která se konala 19.listopadu 2019, jak symbolické devatenáctky, že? Která vynesla než 115.000korun na podporu tří nadací, které se zaměřují na podporu dívek a žen v nouzi, konkrétně Nadační fond Veroniky KašákovéPorodní domy Apodac a Klub svobodných matek.  

Byla a je i možnost se podílet na podpoře těchto projektů zakoupením deníku nebo i designového trička.

 

Mým posláním, je pomáhat lidem v náročných životních situacích. Díky mým dlouholetým zkušenostem v osobním poradenství se již mnoho lidí posunulo dál a oprostilo se od toho, co je tížilo. Učím lidi, jak získat sílu a motivaci, vyřešit své problémy, protože vím, jak na to. Baví mě stále hledat a vytvářet nové možnosti, jak úspěšně najít tu pravou cestu na jejich životním rozcestí.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.