Lenka Bicencová – pomůže uvidět, co se skrývá za tím, co se vám nedaří vyřešit, a poradí, jak na to

Kdo je pro mě Lenka Bicencová?

Žena, která prošla velkou životní proměnou. Začala naslouchat svému vnitřnímu hlasu a objevila své dary, dovednosti, díky nimž nyní pomáhá mnoha lidem. Lenku jsem poznala na Konferenci Bohyně v Dolních Věstonicích, prvním ročníku, který byl naprosto úžasný a to nejen obsahem programu, ale právě setkáváním a poznáváním stejně smýšlejících lidí. Sama poznávám její dary a jsem jimi naprosto fascinovaná.

Lenko, co bys nám o sobě chtěla prozradit? Co teď aktuálně děláš a jak tě to naplňuje?

Co teď dělám – je toho víc. Nyní je období svateb, a tak se hodně věnuji domlouvání a přípravě svateb, co se týká květin – svatebních kytic pro nevěsty, korsáže pro ženichy, květiny pro doprovod, květinové výzdoby prostor, aut atd., které mě v tomto měsíci čekají vytvořit. Miluji práci s květinami.

Do toho stále provádím výklady karet, které jsou zaměřeny hlavně na to, co klienty trápí a jak s tím naložit. Upřímně nemám moc ráda výklady na budoucnost, protože KAŽDÝ SI SVOU BUDOUCNOST TVOŘÍ SÁM! Na základě našich rozhodnutí, postojů, chování. Toto je velmi důležité uvědomění.

Také připravuji Bachovy esence, které jsou nyní velmi nápomocné v tom zvládat toto náročnější období. Náročnější myslím v tom, že je na nás nyní vyvíjen opravdu vyšší tlak, abychom opustili to staré, nefunkční. Ne vždy je to pro nás jednoduché, někdy ani pořádně nevíme, co zrovna to je. Kartami mohu nasměrovat, „Bachovkami“ zklidnit a podpořit v tomto období. Pomáhají zvládat lépe různé strachy, lépe se rozhodovat, naslouchat své intuici, atd. Určitě všichni znají větu EMOCE ZPŮSOBUJÍ NEMOCE – a to je pravda. Bachovy květy nám pomáhají tyto emoce zpracovat, a tudíž k nemoci nemusí vůbec dojít.  Bachovy esence obsahují výtažky z různých květů rostlin a pomáhají nám zpracovávat  emoce a různé někdy i dost náročné životní situace. Esencí je 38 a do jedné lahvičky se jich dá namíchat až 7 podle daného problému. Já je nejraději testuji kyvadlem. Vždy vyjde trefná kombinace, která může pomoci s určitým problémem.

 Také pracuji s „Esencemi zvířat“, které jsou spíše pro ty, co na sobě duchovně pracují. Vedou nás k práci na sobě, pomáhají nám oprostit se od určitých starých záležitostí, uzdravovat vnitřní dítě, atp. Jdou více na dřeň.

Dále maluji anděly a nyní začínám pracovat nejen s pastelkami ale i s akrylem. Takže bude možno mít svého anděla i na plátně.

V poslední době hodně vzrostl zájem o RA-SHEEBU – egyptskou energii, takže dělám poměrně dost zasvěcení. Probouzí se ti, co s ní kdysi pracovali a cítí potřebu toto spojení obnovit. RA-SHEEBA je skvělá – pomáhá nám propojit ženskou (v podobě bohyně ISIS) a mužskou (v podobě slunečního boha RA) stránku. Tato energie nám pomáhá v našem duchovním růstu, v posunu kupředu, mění naši auru, naše DNA, pomáhá nám jít cestou lásky a to nejen právě ve propojení mužské a ženské stránky – která nám pomáhá porozumět lépe sami sobě i opačnému pohlaví ve fyzickém světě, ale také ke kvalitativně vyšším prožitkům v našem sexuálním životě zejména ve spojení se spirituální energií. Pomáhá nám zvýšit naše léčitelské a spirituální schopnosti. Zbavovat nás negativních energií a i nás před nimi chránit. Pomáhá nám žít v pravdě atd. Není to žádná nová energie, je to energie, se kterou se pracovalo ve starém Egyptě a mohl ji předávat pouze sám faraon. Předával jen ten první stupeň pro ty, co měli určitý vibrační stupeň (strážci Ra-Sheeby), aby ho mohli pomáhat uzdravovat, hýčkat. Po jeho smrti a postupně po smrti strážců se stala pro lidi nedostupná. Až nyní, kdy jsme dosáhli určité vibrační úrovně se nyní zase tato energie vrací.  Pro ty, kdo cítí, že toto je ta pravá cesta, že to je to ono! Pokud cítí toto pnutí, nemusí mít ani jiné zasvěcení, jen mi stačí zaslat datum narození, jméno a příjmení a já zkontroluji, zda je konkrétní osoba na zasvěcení připravena. Pokud není (nebývá moc často), tak buď to chce ještě trochu času, nebo hledáme, co je příčinou a co s tím. Dost často stačí jen překonat nějaké omezení a zasvěcení je možné.

V mé nabídce jsou i meditace, které se dají stáhnout přímo na stránkách. Meditace, které mi přišly a které i mně hodně pomohly v mém životě.

Nyní se učím novou metodu – terapii, jak pomoci odstranit různé strachy, přesvědčení, které nás brzdí, uzdravit své postoje a i nás samotné. To bych moc ráda, kdyby se brzičko objevilo v mé nabídce, protože tato metoda mě moc nadchla a je opravdu silná.

Můj profil má větší záběr, ale vše mne moc baví, naplňuje a má pro mne větší význam.

Objevily se v tvém životě nějaké překážky? Něco, co tě vedlo k té změně?

Překážky, ty tu podle mne jsou, vždy byly a budou jako takové nasměrování, když sejdeme z naší cesty nebo když je čas něco z minulosti opustit a my nechceme nebo nevidíme.

A taky podle toho, co se jako překážky bere. Někdo to vnímá jako překážku, jiný jako příležitost. 😉

Spousta věcí z minulosti nás ovlivňuje z našeho podvědomí – na nevědomé úrovni a právě díky překážkám, které nás na ně upozorňují, se pak uzdravujeme a tím jdeme víc a víc sami k sobě, k naší pravé podstatě. Některé jsou menší, některé větší. Stále tento proces pokračuje. Sejmeme jednu vrstvu a objeví se další. To zná určitě každý z nás. 😉

Co tě v tvém životě vede? Čemu nasloucháš? Jak poznáš, který směr je ten správný?

Naslouchám svému srdci. Některé odpovědi jsou tu hned, v některých situacích to ale není vždy tak hned úplně jasné. Ono u druhých to člověk vidí jednoduše, z nadhledu, protože není zainteresovaný, ale pro sebe se do toho někdy  začne motat ego. Ale čím jdu k sobě víc a víc, tím víc slyším své srdce. 😉

Vím, že čtenáře celou dobu napínám …  a tak, prozraď nám o sobě, co jsou tvé dary a jak tě směrují v tvém životě a také – jak díky nim pomáháš ostatním lidem?

Máš na mysli asi mé duchovní dary, viď?  Mým hlavním darem je intuice, která mne vede téměř při všem, co nabízím – při výkladu karet, terapiích a konzultacích, meditacích. Nechávám se vést. Dost často se mi v poslední době stává, že nepotřebuji ani karty či kyvadlo a některé informace mi samy přichází, jinak jsou to ale mí velmi blízcí pomocníci. Ve své podstatě je to spojení s Božstvím, které mi všechny informace vysílá. Já je jen předávám dál. Využívám ho i k automatické kresbě a písmu, při práci s kyvadlem, při testování Bachovo květových esencí i esencí zvířat, kdy testuji přímo na míru pro konkrétní osobu a daný problém.  Také mi jde dobře naciťování se do různých  situací, lidí i zvířat, či se mi otevírají minulé životy či ukazují různé vize, které zase využívám při terapiích a konzultacích.

Pracuji také s egyptskou energií (už o ní byla zmínka)  – Egypt je mi hodně blízký. Také jsou mi velmi blízké minerály a jejich působení i toho využívám při terapiích, když to cítím. Vnímám, že to vše si sem přináším z jiných časů stejně jako  práci s živly a obecně roli kněžky. Ve více životech jsem byla kněžkou, odtud si nesu spoustu darů a vím, že některé se ještě stále ukrývají v hloubi mé duše.

Další co o tobě vím, že ráda cestuješ a tvou neposlední velkou cestou byl Avalon. Řekneš nám o tom prosím více?

Avalon byl pro mě dlouho mým tajným přáním.

Táhlo mne to tam od té doby, co jsem nahlédla do jednoho z mých minulých životů. Tehdy jsem ani netušila, co Avalon je, kde se nachází. Tento zážitek (minulý život) byl pro mne tak silný –  to, co jsem tam zažila, viděla, cítila – tak bych si představovala žít.

A tak jsem hledala na netu a objevila, že tam jezdí různé skupinky žen, a když dozrál čas, tak jsem vyrazila.

Avalon je nádherné místo, jeho nádherná zahrada s temným ženským pramenem, vodní chrám – kde pro změnu  vyvěrá světlý mužský pramen i nádherný klášter Abbey, po kterém zůstaly už jen části.

Toto místo mě naprosto nadchlo a vím, že jsem tam nebyla naposledy. Připadala jsem si jako v pohádce. Avalon je krásné místo Bohyně. To spojení je tam cítit všude. Za mne nejsilněji právě v zahradě, kde najdete ženský pramen, ale i na ostatních jiných místech.

Toto místo se mimo jiné nachází na světové srdeční čakře – a to myslím také vypovídá za vše.

Skupina lidí, se kterou jsem tam byla, hned od začátku jsem měla pocit, že je znám, že jsou mi hodně blízcí (asi ne bez důvodu). Bylo to takové setkání po x životech. Minulé životy nás někdy ovlivňují dost silně, aniž bychom si to uvědomovali.

Je něco, co bys chtěla předat mým čtenářům? Nějakou důležitou myšlenku nebo vzkaz?

Ať jsou se sebou trpěliví. Některé věci nejde uspěchat. A nyní toho opravdu hodně vylézá na povrch a chce po nás přijetí či uzdravení. Dopřejte si být sami k sobě milí, přátelští, milující. Lásku k vám vám nemůže nikdo vzít. Jen vy sami sobě. Je to jeden z velmi důležitých stavebních kamenů pro celý náš život. Mějte se rádi. Važte si sami sebe a všeho, co jste už dokázali, jací jste,…!

Lenku naleznete v Jindřichově Hradci, ale i na jejím úžasném webu plném poselství právě pro vás  http://lenkabicencova.cz/

Mým posláním, je pomáhat lidem v náročných životních situacích. Díky mým dlouholetým zkušenostem v osobním poradenství se již mnoho lidí posunulo dál a oprostilo se od toho, co je tížilo. Učím lidi, jak získat sílu a motivaci, vyřešit své problémy, protože vím, jak na to. Baví mě stále hledat a vytvářet nové možnosti, jak úspěšně najít tu pravou cestu na jejich životním rozcestí.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.