Setkání bude 17.8. ve 13 hodin  u parkoviště ze směru od Přelouče

Zveme Vás na další setkání unikátního projektu na podporu ženského společenství www.silazenskeenergie.cz. Setkání bude zaměřeno i na poznání energetického místa zvaného Mokošín spjatého s Bohyní Mokoš. 

První písemná zmínka o obci pochází z roku 1073. Jedná se o jednu z nejstarších obcí ve východních Čechách. Název obce je snad odvozen od jména staroslovanské Bohyně Mokoše. Její novodobé uctívání připomíná socha vytesaná z lipového kmene a umístěná v místním zalesněném pahorku.

Společně budeme dělat rituál poděkování matce Zemi za hojnost a přivolání hojnosti do našeho života. Můžete si s sebou vzít nástroje, např. buben, chřestidla, apod. Dary pro Mokošu – okvětní plátky růží, oříšky, kamínky…

Další seznamovací setkání, kde se představíme společně s naší vizí, která je o sdílení, potkávání se v bezpečném ženském kruhu, společné kreativní tvoření nebo prostě jen povídání se záměrem posouvání se dál v našich životech.

Těšíme se na vás

Mirka a Míša

Mým posláním, je pomáhat lidem v náročných životních situacích. Díky mým dlouholetým zkušenostem v osobním poradenství se již mnoho lidí posunulo dál a oprostilo se od toho, co je tížilo. Učím lidi, jak získat sílu a motivaci, vyřešit své problémy, protože vím, jak na to. Baví mě stále hledat a vytvářet nové možnosti, jak úspěšně najít tu pravou cestu na jejich životním rozcestí.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.