Nejen na kafíčko

Máš chvíli čas?

Chceš si "jen" popovídat, sdílet,co tě trápí

A nebo chceš podpořit svým příběhem druhé ženy?

Chceš si užít svůj volný čas v bezpečném ženském kruhu?

 

Co s námi zažijete

akci

nesedíme rozhodně doma, ale scházíme se - meditujeme, putujeme,tvoříme, prostě to, co nás všechny baví

setkávání

spolu, v bezpečném kruhu žen se setkáme nejen očima a v jednom prostoru, ale i srdcem

sdílíme

komunikujeme otevřeně, spolu, získáváme nové zkušenosti a předáváme zase ty svoje

učíme se novým věcem

nepijeme jenom kávu, ale pracujeme na seberozvoji, jak to dělat jinak

nové vztahy

tvoříme nová otevřená přátelství na principu sesterství

podporu

je nás víc, nebojíme se vlka nic. V tomto bezpečném prostoru dostanete podporu pro splnění svých snů, motivaci ke změně a nebo možnost jen tak být, když se prostě nedaří

Ecstatic Club je místo pro ženy, které se rozhodly probudit svůj vnitřní potenciál.

 

Je to prostor, kde se můžeme vzdělávat, inspirovat, probudit svoji duši, najít životní balanc, budovat láskyplné vztahy a spolehnout se na oporu dalších žen.

 

Každý měsíc na Tebe čeká velká porce podpory, inspirace a motivace, díky které pocítíš skutečnou, trvalou změnu ve svém životě.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Těším se na vás

Mirka 

 

Síla ženské energie podporuje

 

Velmi ráda podporuji smysluplné projekty a ty které mne dlouhodě opravdu zaujaly a chytly za 💕 je ekocentrum Huslík a psí útulek Poděbrady.

Díky úžasné a láskyplné péči pracovníků tyto oba projekty stále více rozkvétají. A proto jsem se rozhodla, že v letočním magickém roce 2020 můžeme společně podpořit tyto dva smysluplné projekty dobrovolným příspěvkem na akcích, které se budou zaměřovat na poutě na krásná energetická místa.

Psí útulek Poděbrady

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Ekocentrum Huslík

Začněte psát zde...

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

POJĎME SPOLEČNĚ VYSADIT STROM DO HUSLÍKU

Tuto třešeň jsme vysadili společně s manželem a mou dcerou Agátkou

Co o nás říkají 

Moc děkuji Mirce,která mě celým rituálem provázela. Postavila pro mě nádherný ženský oltář. Při zahájení rituálu jsem cítila přítomnost všech Bohyň, které Mirka přizvala, jejich energie byla silná a úžasná. Během rituálu jsem mohla opustit vše, co sebou k porodu nepotřebuji a vyslovit svá přání. Mirka byla během rituálu citlivá a empatická. Moc ji děkuji že mě rituálem provedla a určitě bych šla i do jiného rituálu pod jejím vedením. Mirku moc doporučuji její ženská energie je velice silná a kouzelná. Jsem moc vděčná za to že jí znám moc Děkuji za vše.
Míša
S Lenkou jsem se seznámila přes moji kamarádku, která sobě i celé její rodině v tíživých situacích už léta od Lenky nechává míchat Bachovy květové esence. Pořád mi básnila jak jsou úžasné a jak vždy na danou situaci díky správnému vytestování Lenky zaberou. A protože i já si zrovna procházela těžkým životním obdobím, rozhodla jsem se obrátit na Lenku. Její vytestovaní sedělo do puntíku, a proto jsem si nechala kapičky hned namíchat. "Bachovky" začaly u mne hned 2. den zabírat, cítila jsem se líp a problém jsem dokázala řešit, aniž bych se hroutila a byla ve stresu. Musím říct, že díky "Bachovkám" jsem neskončila na antidepresivech....od té doby si je nechávám míchat sobě i mému 10-letému synovi - tomu hlavně kvůli škole, když je potřeba. Doporučila jsem je už hodně přátelům a všichni mi dávají za pravdu v tom, že s "Bachovkami" je život daleko snazší, protože díky nim je každý problém řešitelný. Pro mě a i pro mé blízké jsou Bachovy kapky jednoznačně TOP a nad ně není.
Katka
Můj bratr měl problém se závislostí na návykových látkách. Nyní je v pohodě, drží se a i psychicky je na tom mnohem lépe. Již druhým měsícem abstinuje, aktuálně chodí i do práce. Jsme oba nadšení. Děkuji za Vaší podporu a za esence, které nám pomáhají na cestě za změnou. Děkuji Mirko
Ivana
Proč jsem využila individuální terapii u Mirky? Kvůli sobě, protože jsem ve svém životě chtěla něco změnit. A tím bylo chování lidí kolem mne samotné ke mně. V práci, potkávala lidi, co mně využívali, co mě ubližovali nebo se ke mně chovali špatně/zle. A právě díky tomu jsem zjistila, že jsem si já sama neuvědomovala, co mám na sobě ráda, co umím a hlavně jsem neměla stanovené hranice a neuměla lidem říct NE. Lidé se mnou jednali tak, jak já jsem se chovala k sobě. Nyní jsem si začala stanovovat hranice a uvědomila si co vše mám na sobě ráda a že je dobré i říct lidem ne a je to v pořádku. A jsem moc ráda. Nyní jsem spokojenější a veselejší.
Hedvika
Náhoda? Zázrak? Nebo osud? Příchod Lenky do mého života naplnil všechny tři atributy. Lenčin eBook a meditace jsou DAREM. Právě v okamžiku, kdy jsem nahlédla do stránek a zaposlouchala se do jejího hlasu, jsem pochopila, jak moc mě osud miluje. V této chvíli jsem potřebovala restartovat svůj život, získat zpátky ztracenou podstatu svého bytí a nalézt dlouho potlačované sebevědomí. Ponořením se do meditačního stavu, zklidněním a otevřením se svým vlastním myšlenkám jsem si uvědomila, že se nemám čeho obávat, že smím udělat krok vpřed k životu naplněnému láskou, hojností, štěstím, úspěchem a bohatstvím. Dovolila jsem svému životu, aby mě miloval. EBook je inspirací, motivací a zážitkem, který vás nenechá zahálet nicneděláním ve svém životě. Nastartuje ve vás potřebu opustit ulitu strachů a vydat se vstříc bohatému, naplněnému a úspěšnému životu. Božská energie vás naplní láskou, podstatou a uvědoměním. Pokud potřebujete upevnit sebevědomí, poslouchat své srdce a žít život podle svých představ, Lenka je tím pravým průvodcem na správné cestě za štěstím.
Slávka
Na meditace k Mirce už chodím několik let. Pokaždé vím, že si odpočinu, vyženu chmury z hlavy a už není přeplněná. Vždy se dostanu do stavu rovnováhy a harmonie. Proto ráda chodím pravidelně. Často mě totiž pohltí každodenní stres a já se pak cítím vyčerpaná. Tady se vždy nabiji a učím se pracovat s tím,abych si tuto energii dokázala udržet.
Eli
Rituály úplňku na začátku ebooku mě velice zaujaly a hlavně proto, že sama jsem již několik takových intuitivně vykonala a nyní o tom samém čtu v ebooku Lenky. Je to náhoda, nebo je to, co Lenka píše ve svém ebooku vyšší pravda/moudro? Na to ať si každý odpoví sám, ale já v tom mám jasno. Jinak jsem si myslela, že rok 2018 pro mne bude procházka růžovým sadem, ale vypadá to na rok plný zkoušek, učení se novým věcem a uvědomování si důležitých vnitřních věcí. Tak jsem zvědavá, jak to zvládnu! Na horoskopy jsem nikdy moc nebyla a nevěřila jim, ale ty Lenčiny jsou jak vyčarované na mou osobu….takže vím, že budoucnost si tvořím hlavně já a to zvládáním výzev v přítomnosti, ale někdy neuškodí si něco málo přečíst o tom, co může přijít a psychicky se na to připravit. Díky tomu pak mohu výzvu či zkoušku snáz překonat. Děkuji Lence za její velmi podrobný horoskop na celý rok a přeji jí spokojené klienty, jakým jsem právě i já!
Lucie