Proč vznikl web Síla ženské energie?

Již dříve se u mě tato myšlenka pomalu, ale jistě klubala na svět. Když jsem v létě byla na srazu se známými a kamarádkami, po čase se u mého stolu vytvořil hlouček žen, které mluvily o tom, co během svého života prožily. Co bylo krásné a co na druhou stranu náročné a těžké. Jak se často setkaly s nepochopením, když z toho, co je vyčerpávalo a dusilo, chtěly vykročit ven a udělat změnu. Kolik cítily na svém těle okovů z myšlenek, co by přeci měly udělat. A také jak se cítily, když změnu udělaly nebo když jí neudělaly. Příběhy to byli velmi silné a mnohdy jsem cítila, jak se mi slza vkrádá do oka.

To, co často chybělo těmto ženám byla podpora, podpora od jiných žen, od kamarádek, které by jim řekly, ano ty to zvládneš, jestli to tak cítíš a už v tom dále být nemůžeš, protože ti to ubližuje, jdi do toho. Často se bály svěřit, protože se jim dostalo odmítnutí nebo tvrdě narazily.

S podobnými příběhy jsem se od léta začala setkávat všude, jako by mi napovídaly, že s tím je potřeba něco udělat.

Kdysi jsem podobnou situaci sama řešila. V roce 2016 jsem absolvovala výcvik Kněžka Bohyně, kde společně ve vytvořeném bezpečném ženském kruhu bylo možné otevírat bolestivá témata a dostat i podporu, vyslechnout podobné příběhy a zjistit, že to co prožívám není, tak jiné od ostatních. Následně jsem stejně jako nyní měla možnost asistovat na tomto výcviku a rovněž i absolvovat druhý ročník, který se zaměřuje na práci s živly, rituály, ale i vlastními omezeními.


Často mě právě v důsledku vyslechnutých životních příběhů a toho, jak během výcviku a i ve vztazích s kamarádkami, se cítím bezpečně, ke mě přicházela otázka, proč to tak nejde i jinde? S jinými ženami? Proč je stále tolik žen, kterým chybí opravdové podpůrné ženské přátelství?

O tomto jsem často mluvila se svými kamarádkami a ty samy se ke mě začaly přidávat a já byla neskutečně šťastná, že je nás víc, které chceme vytvořit bezpečný kruh i pro další ženy.

A právě proto jsem se rozhodla vytvořit tyto stránky, které mají přinést nejen zábavu, ale i možnost podpory, motivace, možnosti se na někoho obrátit, ale i vytvořit přátelství. Od jara máme v plánu dělat i živé akce, ať tvořit, meditovat nebo se vydat na výlet na nějaké silné energetické místo a nabít se tam ;-).

Sama se zabývám terapiemi, rituály, prací se živly, meditacemi a mnoha jinými a dalšími činnostmi. A velmi se těším, že vše budu moci sdílet a to i na osobních setkáních.

Pojďte s námi do toho a vytvořme společně prostor pro nás všechny, kde budeme moct sdílet a vzájemně se obohacovat a podporovat.

Mým posláním, je pomáhat lidem v náročných životních situacích. Díky mým dlouholetým zkušenostem v osobním poradenství se již mnoho lidí posunulo dál a oprostilo se od toho, co je tížilo. Učím lidi, jak získat sílu a motivaci, vyřešit své problémy, protože vím, jak na to. Baví mě stále hledat a vytvářet nové možnosti, jak úspěšně najít tu pravou cestu na jejich životním rozcestí.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.