Sesterství, jak zlepšit vztahy s kamarádkami anebo jak najít nové kamarádky – doporučení na on-line program

Kdybych to bývala věděla dřív … neposbírala bych mnoho zkušeností, mnoho zranění, která si v podstatě způsobujeme samy, mnohdy díky vzoru z rodiny, mnohdy díky společnosti, do které vstupujeme od základní školy až po zaměstnání. Ale také díky svým strachům vyjít ze své ulity, ze svých komfortních zón.

A proto z celého , doporučuji tento unikátní on-line program zaměřený právě na ženské vztahy, jak je tvořit a jak je podporovat, aby rozkvétaly.

…………………….

 

a mnoho dalšího naleznete zde : SESTERSTVÍ 

Úžasný program s mnoha tipy a možnostmi, jak rozvíjet svůj vztah a svou důvěru vůči ženám a naopak jak se správně chovat v přátelství. Naleznete zde také mnoho doporučení, jak na to.

Jak mít zdravé hranice, být pravdivá, autentická, empatická, otevřená, umět naslouchat a nekritizovat ….

 

Mým posláním, je pomáhat lidem v náročných životních situacích. Díky mým dlouholetým zkušenostem v osobním poradenství se již mnoho lidí posunulo dál a oprostilo se od toho, co je tížilo. Učím lidi, jak získat sílu a motivaci, vyřešit své problémy, protože vím, jak na to. Baví mě stále hledat a vytvářet nové možnosti, jak úspěšně najít tu pravou cestu na jejich životním rozcestí.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.