Srdečně zveme všechny posázavské maminky (případně i tatínky) a jejich malé indiánky ve věku 1-3 let od dubna k nám na pozemek, který jsme s mým mužem Radkem před dvěma lety koupily, a kde pomalu, ale jistě renovujeme nejstarší dům ve vesnici Kounice (nad Vlastějovicema).
***
Na zahradě nám stojí teepee a před očima roste náš syn Artur, kterému byl v prosinci 2019 jeden rok.
***
Celý tento nápad vznikl vlastně kvůli němu,protože miluje společnost a další děti kolem sebe. A jelikož jich ve vesničce moc není, rozhodli jsme se mu kamarády pozvat.
***
Proto zakládáme skupinku Teepee kids, pro maminky a jejich malé indiánky ve věku 1-3 let, tedy pro děti, které ještě nechodí do školky, ale zároveň už je baví zkoumat okolní svět, být v přítomnosti dalších dětí, ale mít maminku (nebo samozřejmě i tatínka) pořád poblíž.
***
A tak vás zveme, ať si to přijdete s námi vyzkoušet, pobýt, pohrabat se v hlíně, proběhnout se po louce, pohrát u potůčku, postavit v lese domečky…
***
Setkání se uskuteční každý týden ve středu od 14-17 hod.
***
Začínáme ve středu 1.4. 2020
***
Pro více informací můžete psát na marketa.prchalova@seznam.cz, sms na 725592431 nebo sledovat aktuality v soukromé skupině Teepee Kids Kounice🌿
***
Budeme se na vás těšit🙌
Markéta, Radek a Artur

Mým posláním, je pomáhat lidem v náročných životních situacích. Díky mým dlouholetým zkušenostem v osobním poradenství se již mnoho lidí posunulo dál a oprostilo se od toho, co je tížilo. Učím lidi, jak získat sílu a motivaci, vyřešit své problémy, protože vím, jak na to. Baví mě stále hledat a vytvářet nové možnosti, jak úspěšně najít tu pravou cestu na jejich životním rozcestí.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.