Těhotenské afirmační kartičky v PDF

Milé ženy, dlouho jsem přemýšlela, jak bych i já mohla pomoci v této nelehké zavirované době.
***
Téma, které se mě dotýká možná ze všech nejvíce, je zákaz přítomnosti otců, dul a porodních asistentek při porodu v nemocnici.
***
Jak možná víte, před rokem a půl jsem se rozhodla porodit svého syna sama doma právě proto, že mi prostředí porodnice nevyhovovalo. Pokud bych tam ale bývala nakonec odjela, vůbec si nedokáži představit, že by u toho můj muž, jako moje podpora, nebyl.
***
A tak bych chtěla alespoň touto cestou podpořit ženy v jejich víře v sebe sama, v moudrost jejich těla a miminka, které ví, jak se má narodit. ***
I proto vznikly tyto těhotenské afirmační kartičky, které budou brzy k dostání na mém připravovaném rituál e-shopu @tajemstvizivotavcyklech.
***
Zde si můžete zakoupit jejich PDF verzi, kterou si můžete stáhnout na mých webových stránkách, a doma vytisknout>>>https://marketaprchalova.cz/tehotenske-vlajecky-ke-stazeni…/
***
Budu ráda, když budete příspěvek sdílet, aby se tak dostal k co nejvíce ženám, kterým by tato forma podpory pomohla.🙏
***
Kéž jednou nastane doba, kdy to budou ŽENY, které budou rozhodovat o porodu a svém těle!!! 🙌

Markéta Prchalová

Mým posláním, je pomáhat lidem v náročných životních situacích. Díky mým dlouholetým zkušenostem v osobním poradenství se již mnoho lidí posunulo dál a oprostilo se od toho, co je tížilo. Učím lidi, jak získat sílu a motivaci, vyřešit své problémy, protože vím, jak na to. Baví mě stále hledat a vytvářet nové možnosti, jak úspěšně najít tu pravou cestu na jejich životním rozcestí.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.